Podsumowanie zebrania – obóz 2019

Drodzy Rodzice,
W poniższym poście postaram się zebrać podsumowanie części zebrania dotyczącej obozu:

1. Wyjazd
    W dniu wyjazdu 7.07 zbieramy się o godzinie 6:20 przed dworcem Kraków-Płaszów.
  2. Karty kwalifikacyjne
    Przypominam, że ognisko na zakończenie roku harcerskiego w dniu 19.06 to ostatecznym termin przekazania kart kwalifikacyjnych. Najlepiej jednak przekazać karty do najbliższej zbiórki. Razem z oddawaniem karty prosimy o informację czy posiadają Państwa kartę 3+. Proszę także pamiętać o dokładnym uzupełnieniu karty o wszystkie potrzebne informację. W razie wątpliwości proszę o kontakt. Wzór karty do pobrania tutaj – http://8druzyny.krakowpodgorze.zhp.pl/oboz-2019/.
  3. FV
    Przypominam, że FV mogą być wystawione tylko na dane osoby będącej płatnikiem (właściciel konta, z którego otrzymaliśmy przelew).
  4. Lista ekwipunku
    Wkrótce w tym punkcie umieścimy dokument do pobrania z listą ekwipunku.
  5. Inne informację
    Na zebraniu poruszyliśmy też inne istotne kwestię dotyczące pobytu na obozie, szczególnie dla osób jadących po raz pierwszy. W razie pytań proszę o kontakt z drużynowym.