Podsumowanie zebrania – plany na kolejny rok harcerski

Czuwaj,
W poniższym poście można znaleźć podsumowanie części zebrania dotyczącej planów na przyszły rok harcerski.

 1. Zmiany kadrowe
  We wrześniu planujemy zmianę na pozycji drużynowego 8PgDH „Dębowe Tarcze”. Drużynę będzie przejmował druh Petr Denk, obecnie przyboczny tej jednostki. Zgodnie z planami dh Petr do pomocy będzie miał dwie przyboczne. Planujemy także w najbliższym czasie zmianę na funkcji drużynowego 8PgGZ „Nibylandia”. Na razie jednak nie mamy propozycji na następce druha Kuby.
 2. Program świetlic podwórkowych
  W przyszłym roku harcerskim nasza chorągiew będzie brała udział w programie świetlic podwórkowych. Nasz Szczep podjął się prowadzenia jednej 15 osobowej świetlicy. Więcej informacji pojawi się w osobnym poście na ten temat.
 3. 5-te urodziny Nibylandii i Dębowych Tarcz
  W dniu 13.09 planujemy odbycie ogniska z okazji 5-tych urodzin naszej gromady zuchowej i drużyny harcerskie. Na ognisko zostali zaproszeni nasi byli instruktorzy i członkowie kadry. Wkrótce pojawi się wydarzenie na Facebooku, na którym na bieżąco będą pojawiały się informację na ten temat.
 4. Zimowisko 2020
  W dniach 24-28.01 planujemy odbyć zimowisko Szczepu „Enigma”. Po obozie pojawi się zakładka na stronie, na której będą umieszczane informację o zimowisku.